בלוג

בלוג על כל מה שאפקטיבי בשיווק ברשת בוידאו

  • Home
    Home This is where you can find all the blog posts throughout the site.
Recent blog posts

כיצד להגיע לעמוד הראשון בגוגל בעזרת VideoSEO - קידום אתרים באמצעות וידאו.קידום אתרים במנועי חיפוש - SEO הוא חובה לכל בעל עסק עם נוכחות און-ליין. וזאת גם הסיבה שהתחרות על מיקום טוב בעמוד הראשון של מנועי חיפוש היא משימה קשה מתמיד. כולם עושים את זה, וכשכולם עושים את זה, קשה להתבלט.

 

תחום קישום האתרים באמצעות וידאו VideoSEO, הוא תחום חדש יחסית המאפשר להיכנס הרבה יותר בקלות לעמוד הראשון, למעשה, פי-50 יותר קל מאשר בתוצאות טקסט, לפי מחקר של Forrester Research

 

אז מה זה בעצם קידום אתרים באמצעות וידאו?

בעבר, כאשר הקלדת מילת חיפוש בגוגל, קיבלת תוצאות טקסטואליות בלבד. בשנים האחרונות גוגל החדירו יותר ויותר את "תוצאות החיפוש המעורבות" - תוצאות של טקסט, וידאו ותמונות.

 

כלומר, גם אם הגולש לא חיפש במפורש וידאו, גוגל יחזיר תוצאות וידאו רלוונטיות. ופה נמצא הפוטנציאל.

b2ap3_thumbnail_Mixed-Video-results.jpg

בגלל הקלות ביצירת תוכן טקסטואלי לעומת הפקת תוכן וידאו, כמות התכנים הטקסטואלית גדולה בעשרות מונים לעומת תוכן וידאו הקיים ברשת, מה שאומר שהסיכוי להכניס וידאו לדף הראשון הוא גבוה יותר.

ולפי מחקרים של  Forrester Research מדובר על פי-50, (זו לא טעות הקלדה - פי 50, לא 50%).

 

יתרון נוסף של קידום באמצעות וידאו, היא העובדה ששלא כמו בתוצאות טקסט, לאלגוריתם של גוגל פחות איכפת אם האתר שלך ותיק וגדול, גם אם נוכחות האינטרנט שלך לא משמעותית, קידום באמצעות וידאו יהיה מאד אפקטיבי.

 

כמובן שלא מספיק להעלות תוכן ליו-טיוב ולחכות לניסים. נדרשת עוד הרבה עבודת אופטימיזציה של חקר מילות מפתח, אופטימיזציה של כל התאורים למיניהם, העלאות לאתרי וידאו נוספים הפצה ברשתות חברתיות ועוד.

 

לסיכום, קידום באמצעות וידאו היא אסטרטגיה בעלת פוטנציאל שיווקי גדול. בפוסטים הבאים נדבר על היתרון של וידאו לעומת טקסט ביחס ההקלקות- CTR-  ClickThrough Rate, המעורבות הגדולה יותר של הגולשים ועוד. 

האם העסק שלך מתאים לקידום באמצעות וידאו?

הערכה חינם לעסק שלך:

 

שם:  
טלפוון:  
   

 

 

 

 

 

 

Powered by EasyBlog for Joomla!

פוסטים פופולארים

קטגוריות

VideoSEO (1)